EMMED JA BEEBID. LEMMIKLOOMAD

EMMED JA BEEBID. LEMMIKLOOMAD

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat tegevust oma väikesele uudishimulikule sõbrale? "Emmed ja Beebid. Lemmikloomad" on raamat, mis viib teid avastusretkele lemmikloomade ja nende järeltulijate maailma. See kleepsuraamat on täis elavaid ja kontrastseid illustratsioone, mis on silmale haaravad ja mõeldud just väikelastele.

Raamat pakub suurepärast võimalust arendada lapse peenmotoorikat ja koordinatsiooni, kuna see sisaldab harjutusi, mis nõuavad silma ja käe koostööd. Lisaks on see suurepärane vahend õppimaks tundma erinevaid loomanimetusi ja nende poegi, mis laiendab lapse sõnavara ja teadmisi loomariigist.

"Emmed ja Beebid. Lemmikloomad" on disainitud arvestades väikeste laste käsi, pakkudes mugavalt kasutatavaid ümmargusi kleepse, mis on ideaalsed väikestele sõrmedele. Raamatu formaat on lapsesõbralik ja kleepsude taaskasutatavus tagab, et teie laps saab harjutada korduvalt, et saavutada parim tulemus just tema enda tempos.

Kui soovid pakkuda oma lapsele lõbusat ja õpetlikku tegevust, mis toetab tema arengut ja pakub rõõmu, siis "Emmed ja Beebid. Lemmikloomad" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õppehetki juba maast madalast.