EMMED JA BEEBID. LOOMAAIALOOMAD

EMMED JA BEEBID. LOOMAAIALOOMAD

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat tegevust oma väikesele uudishimulikule sõbrale? "Emmed ja Beebid. Loomaaialoomad" on raamat, mis viib teid avastusretkele loomaaia imelisse maailma, kus elavad erinevad loomad koos oma järeltulijatega.

See raamat on loodud spetsiaalselt pisikestele lugejatele, et tutvustada neile loomariigi põnevust läbi mängulise tegevuse. Raamatu värvikirevad ja silmatorkavad pildid haaravad kohe tähelepanu ning on just õige kontrastsusega, et köita väikelapse pilku.

Lisaks visuaalsele naudingule pakub "Emmed ja Beebid. Loomaaialoomad" ka praktilist tegevust – kleepsude kleepimine. See mitte ainult ei lõbusta sinu last, vaid arendab ka tema peenmotoorikat ja silma-käe koordineerimist. Kujutage ette rõõmu, kui teie laps saab ise kleepida loomabeebi kõrvale just õige emme!

Raamat on ka suurepärane vahend loendamisoskuse arendamiseks ja loomade ning nende poegade nimetuste õppimiseks. See on justkui esimene samm loodushariduses, mis on pakitud lõbusasse ja kaasahaaravasse formaati.

Raamatu formaat on hoolikalt valitud, et see sobiks väikeste käte jaoks – ümmargused kleepsud on just paraja suurusega, et neid oleks mugav haarata ja paigutada. Ja ärge muretsege, kui kleeps ei satu esimesel korral õigesse kohta – kleepsuraamatu kvaliteetne paber lubab kleepse tõsta ja uuesti kleepida, andes teie lapsele võimaluse harjutada, kuni tulemus on täiuslik.

"Emmed ja Beebid. Loomaaialoomad" on suurepärane valik sinu lapse esimeseks tegevusraamatuks, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki mõlemale – nii lapsele kui ka vanemale. Võta hetk, et üheskoos avastada ja õppida – see on aeg, mida te mõlemad hindate ja mäletate.