Encanto. Värvimisraamat

Encanto. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta Madrigali perekonna maagiline maailm oma värvipliiatsite ja loovusega! "Encanto. Värvimisraamat", mis on loodud Disney poolt, kutsub sind sukelduma kirevasse ja müstilisse seiklusse, kus iga lehekülg ootab sinu puudutust, et elustuda.

Kas oled valmis oma kujutlusvõime tiibu sirutama? See värvimisraamat ei ole lihtsalt tavaline tegevusraamat – see on pilet Encanto võlumaailma, kus iga värvitud leht avab uue peatüki Madrigali perekonna loost. Ja mis veelgi parem – saad oma kunstiteoseid kaunistada kaasasolevate kleepsudega!

Kas tunned juba, kuidas su lemmikvärvid kutsub sind looma? Võib-olla eelistad sooje toone nagu päikeseloojang või hoopis jahedamaid toone nagu sügavsinine öötaevas? Valik on sinu – sina oled kunstnik ja see raamat on sinu lõuend.

"Encanto. Värvimisraamat" on suurepärane võimalus lastele (ja miks mitte ka täiskasvanutele!) arendada peenmotoorikat, värvitaju ja loovust. Samuti on see ideaalne viis veeta kvaliteetaega iseenda või perega, lastes igapäevarutiinil hetkeks pausile jääda.

Nii et, kui oled valmis astuma sammu selle imelise pere värviküllasesse maailma, haara oma värvimisraamat ja näita, millised toonid peituvad sinu südames. Madrigali perekond ootab juba sinu pintsli- või pliiatsitõmbeid, et nende maailm saaks täis värve ja rõõmu!

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – "Encanto. Värvimisraamat" on suurepärane kingitus igale Disney fännile või lihtsalt neile, kes armastavad värvimist ja loovust. Võta hetk endale ja lase oma vaim vabaks selle värvimisraamatu lehekülgedel.