ENCHANTIMALS. NUPUTAME! KAASAS KLEEPSUD

ENCHANTIMALS. NUPUTAME! KAASAS KLEEPSUD

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Avastage võlumetsa imesid koos Felicity Rebase ja Patter Paabulinnuga! See raamat viib teid ja teie lapsi põnevale teekonnale, kus kohtute nende südamlike tegelastega ja lahendate koos nendega mõistatusi. Värvikirevad leheküljed ootavad teie loovat puudutust, et tuua ellu Enchantimalsi maagiline maailm. Ja mis veelgi toredam – iga raamatuga tuleb kaasa eriline kleebiste leht, mis lisab lugemiselamusele põnevust ja interaktiivsust.

Raamatu "Enchantimals. Nuputame! Kaasas kleebseud" lehekülgedel on teie lastel võimalus arendada oma loogilist mõtlemist ja peenmotoorikat, samal ajal kui nad sukelduvad fantaasiarikkasse seiklusse. Kuid olge ettevaatlikud – kuigi see raamat on täis lõbusat õppimist ja mängu, tuleb meeles pidada, et väikesed kleebised võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, palun jälgige, et teie väikesed seiklejad naudiksid seda raamatut ohutult.

Kui otsite viisi, kuidas ühendada haridus ja meelelahutus, on "Enchantimals. Nuputame! Kaasas kleebseud" suurepärane valik. See ei ole mitte ainult lõbus ajaviide, vaid ka väärtuslik ressurss, mis toetab teie lapse arengut. Võtke hetk, et üheskoos nende armastatud tegelastega õppida ja maailma avastada.