Enchantimals. Värvime!

Enchantimals. Värvime!

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Enchantimalsi imeline maailm läbi värvide ja loovuse! "Enchantimals. Värvime!" on Matteli loodud raamat, mis kutsub Sind sukelduma fantaasiarikkasse keskkonda, kus saad kohtuda südamliku ja sõbraliku seltskonnaga. See raamat pakub Sulle võimalust tuua elu selle maagilise universumi tegelastele, kasutades selleks oma lemmikvärve ja loovust.

Kui armastad kunsti ja värvimist, siis see raamat on just Sulle mõeldud. Täida leheküljed värvi ja rõõmuga, andes igale tegelasele oma isikupära. "Enchantimals. Värvime!" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on pilet ühte südantsoojendavasse maailma, kus iga pintslitõmme loob uusi sõprussuhteid ja seiklusi.

Kas oled valmis avastama Enchantimalsi tegelaste võlu? Võta kätte oma värvilised pliiatsid või markerid ja lase oma kujutlusvõimel lennata. Iga lehekülg ootab Sind, et saaksid osa nende imelisest maailmast. Värvimine on lõõgastav tegevus, mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele, aidates arendada peenmotoorikat ja värvitaju.

"Enchantimals. Värvime!" on ideaalne kingitus igale loovale hingele, kes naudib värvidega mängimist ja soovib veeta aega lõbusalt ja loominguliselt. Pane paus argipäevale ja anna endale võimalus olla osa sellest armastust täis maailmast. Võta aeg maha, haara värvimisvahendid ja lase Enchantimalsi tegelastel enda päeva rõõmsamaks muuta!