Enchantimals. Värvime!

Enchantimals. Värvime!

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Enchantimalsi maagiline maailm, kus sõprus ja loodus kohtuvad! "Enchantimals. Värvime!" on Matteli loodud raamat, mis viib sind ja su lapsi värviküllasele seiklusele koos armastatud tegelastega. See raamat pakub mitte ainult lõbusat värvimiskogemust, vaid ka võimalust arendada peenmotoorikat ja loovust.

Kas oled valmis sukelduma Enchantimalsi võlumaailma? Sinu uued sõbrad, erilised tegelased koos oma truude loomakaaslastega, on valmis sinuga kohtuma lehekülgede vahel. Iga tegelane on ainulaadne, omades erilist sidet oma loomakaaslasega, ja nad kõik ootavad, et saaksid neile elu sisse puhuda oma värvide ja kujutlusvõimega.

Raamatuga on kaasas ka vahvad kleepsud, mis lisavad värvimisele põnevust ja võimaldavad lastel oma loovust veelgi enam väljendada. Kleepsud on suurepärane viis, kuidas tuua värvimislehtedele lisadimensiooni ja anda lastele võimalus luua oma Enchantimalsi lugusid.

"Enchantimals. Värvime!" on ideaalne valik, kui soovid pakkuda oma lapsele meelelahutuslikku ja harivat tegevust. Raamat sobib suurepäraselt nii vihmaste päevade sisustamiseks kui ka reisile kaasa võtmiseks, tagades tundide viisi loomingulist tegevust.

Võta hetk enda jaoks, vali välja oma lemmikpliiatsid või vildikad ja lase oma fantaasial lennata koos Enchantimalsi tegelastega. Värvimine on suurepärane võimalus lõõgastuda ja veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega. Avasta, kui lõbus ja rahustav võib olla värvide maailm!

Kutsu oma lapsi avastama Enchantimalsi värvikat universumit ja looge koos imelisi mälestusi. "Enchantimals. Värvime!" ootab teid, et avada uks fantaasiarikkasse maailma, kus iga harjatõmme loob uue seikluse.