Enchantimals. Värvimisraamat

Enchantimals. Värvimisraamat

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Võlumetsa imeline maailm, kus iga päev on seiklus ja sõprus on kõige tähtsam! "Enchantimals. Värvimisraamat" on sinu pilet Matteli loodud muinasjutulisse universumisse, kus kohtud südamlike tegelastega, kes jagavad erilist sidet oma loomadest sõpradega.

Selle raamatu lehekülgedel ootavad sind Enchantimalide rõõmsameelsed näod, kes kutsuvad sind kaasa lööma nende värvikirevas elus. Haara pliiatsid ja lase oma fantaasial lennata, täites lehekülgi erksate toonidega. Lisaks värvipliiatsitele saad kaasahaaravas tegevuses osaleda, kasutades raamatuga kaasas olevaid kleepse, mis muudavad iga lehekülje veelgi lõbusamaks ja isikupärasemaks.

Kas oled valmis sukelduma loovuse maailma ja tooma Võlumetsa tegelased ellu? "Enchantimals. Värvimisraamat" pakub sulle tunde muretut meelelahutust, arendades samal ajal ka peenmotoorikat ja värvitaju. See on ideaalne viis lõõgastumiseks ja oma päeva rõõmsamate hetkede lisamiseks, olgu sa siis väike kunstnik või lihtsalt värvimise sõber.

Võta hetk iseendale või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, avastades koos Enchantimalide maagilist maailma. Pane oma loovus proovile ja anna Võlumetsale just selline värviküllus, nagu sina seda näed. Sinu seiklus Võlumetsas algab siit – avasta, naudi ja loo!