Enchantimals. Värvimisraamat

Enchantimals. Värvimisraamat

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Avasta maagiline maailm, kus sind tervitavad südamlikud sõbrad ja nende võluvad kaaslased! "Enchantimals. Värvimisraamat", loodud populaarse mänguasjatootja Matteli poolt, kutsub sind oma lemmikvärve kasutades lisama elu ja värvi sellele imelisele universumile.

Kujutle end osana Enchantimalsi võlumaailmast, kus iga tegelane jagab erilist sidet oma armsa lemmikloomaga. Sinu kätes on võim tuua see raamat ellu, täites lehekülgi erksate toonide ja mustreid, mis peegeldavad sinu isiklikku stiili ja loovust. Võta oma värvipliiatsid või vildikad ja lase oma kujutlusvõimel lennata, muutes iga lehekülje tõeliseks kunstiteoseks.

Raamat pakub mitte ainult meelelahutust ja loovuse väljendusvõimalust, vaid on ka suurepärane viis peenmotoorika arendamiseks. Lapsed õpivad värve tundma ja kooskõlastavad käe ning silma koostööd, mis on oluline oskus igapäevaelus.

"Enchantimals. Värvimisraamat" on ideaalne kingitus noorele kunstnikule, kes armastab loomi ja fantaasiarikkaid maailmu. See on kui pilet ühte armastuse ja sõprusega täidetud maailma, kus iga värvitud lehekülg toob naeratuse näole ja soojuse südamesse.

Nii et, kui oled valmis sukelduma Enchantimalsi imelisse maailma, haara oma värvipliiatsid ja alusta seiklust, mis ootab sind lehekülgede vahel. Sinu loovus on võti, mis muudab selle raamatu tõeliselt ainulaadseks.