ENCHANTIMALS. VÕLUVÄRVIDES METS

ENCHANTIMALS. VÕLUVÄRVIDES METS

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta maagiline maailm koos "Võluvärvide Metsa" ja Enchantimals'idega! See raamat kutsub sind sukelduma fantaasiarikkasse universumisse, kus iga lehekülg pakub uut ja põnevat tegevust. Kui oled kunstihuviline või armastad mõistatusi lahendada, siis on see teos just sinule mõeldud.

Raamatu autor viib sind läbi värvikireva metsa, kus saad koos armastatud Enchantimals'idega värvida, mõistatusi lahendada ja avastada võlujõudu, mis peitub sõpruses ja looduse imes. See on ideaalne kaaslane pikaks ajaks, pakkudes lõputult lõbu ja arendavaid tegevusi.

Kui sa pole veel Enchantimals'idega tuttav, siis on nad imetlusväärsed olendid, kes elavad sügaval metsas ja kellel on eriline side oma loomadest sõpradega. Iga Enchantimal jagab oma unikaalseid omadusi ja võimeid, mis teeb nendega koos veedetud aja veelgi erilisemaks.

Raamatu "Võluvärvide Mets" lehekülgedel ootavad sind mitmekülgsed ja haaravad tegevused, mis arendavad sinu loovust ja probleemilahendamise oskusi. See on suurepärane võimalus veeta aega, õppida midagi uut ja lihtsalt nautida hetke maagias.

Kas oled valmis avastama Enchantimals'ide võlumaailma? Haara pliiatsid ja anna elu sellele värviküllasele metsale, mis ootab sind oma lugude ja saladustega.