ENNE SALASTAMIST. ÜHE ARVAMUSLIIDRI PÄÄSTETUD ÜLESTÄHENDUSI

ENNE SALASTAMIST. ÜHE ARVAMUSLIIDRI PÄÄSTETUD ÜLESTÄHENDUSI

Autor: Toomas Kall

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Huumor
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Osta
Kui otsid midagi värskendavalt erinevat Eesti kirjandusmaastikul, siis Toomas Kalli raamat "Enne salastamist. Ühe arvamusliidri päästetud ülestähendusi" võib olla just see, mida vajad. See teos toob lugejateni Madis-Ulf Regi päevikukirjed, mis pakuvad igapäevaste sündmuste teravmeelset ja ainulaadset analüüsi. Kall märgib, et Regi mõtisklused on midagi enneolematut – need on sügavalt originaalsed ja väldivad teemasid, mis on juba teiste poolt korduvalt läbi käidud.

Regi kirjutistes leiad teravmeelsusi ilma igasuguse enesekorduseta, mis on justkui vaimukuse lennukas etendus. Toomas Kalli sõnul muutub Regi vaimse rikkuse avastamine iga leheküljega aina selgemaks ja on midagi, mida peaks kiiresti jagama laiema publikuga.

Kui Sind huvitab, kuidas üks arvamusliider näeb ja tõlgendab maailma enda ümber, pakkudes samas värsket perspektiivi ja vältides tavapäraseid klišeesid, siis "Enne salastamist" on raamat, mida ei tohiks mööda lasta. See on teos, mis rikastab Sinu mõttemaailma ja pakub intellektuaalset naudingut iga päeva kohta, millest Regi on kirjutanud.