ENTSÜKLOPEEDIA VÄIKESTELE. MEIE 5 MEELT

ENTSÜKLOPEEDIA VÄIKESTELE. MEIE 5 MEELT

Autor: Élisabeth Marrou

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Avasta koos oma lapsega meie imelise taju maailma! "Meie 5 meelt" on Élisabeth Marrou loodud teos, mis on justkui võti lapse uudishimu rahuldamiseks. Kui sinu väike avastaja esitab lõputult "Miks?" ja "Kuidas?" küsimusi, siis see raamat on teie jaoks ideaalne kaaslane.

Selle raamatu lehekülgedel seiklevad lapsed läbi viie meele - nägemise, kuulmise, haistmise, maitsmise ja kompimise - maailma. Nad õpivad, kuidas iga meel töötab ja kuidas need aitavad meil ümbritsevat keskkonda mõista. Kas oled kunagi mõelnud, miks köögis valmiv toit nii hea lõhnab ja isuäratav tundub? "Meie 5 meelt" selgitab seda ja palju muudki põnevat ja kasulikku.

See raamat ei ole lihtsalt teadmiste allikas, vaid ka praktiline juhend, kuidas oma meeli hoida ja kaitsta. Näiteks saab teada, kuidas silmi säästa ja teravat nägemist säilitada. Tervisliku eluviisi alustalad pannakse paika just varases eas, ja see raamat aitab sul selles oma last toetada.

Lisaks informatiivsele sisule on raamat rikastatud värvikate illustratsioonide, lihtsasti mõistetavate selgituste ja kaasahaaravate ülesannetega. Need ei arenda mitte ainult lapse sõnavara ja mälu, vaid ka loogilist mõtlemist ja põhjus-tagajärg seoste loomise oskust.

"Meie 5 meelt" on raamat, mis peaks olema iga üle kaheaastase lapse riiulil. See on värav, mis viib lapsi avastusretkele läbi omaenda aistingute ja aitab neil mõista, kuidas hoida oma keha ja tervist. Lase oma lapsel avastada, õppida ja kasvada koos selle põneva entsüklopeediaga!