ERGUTA BEEBI MEELI. BEEBI PÄEV

ERGUTA BEEBI MEELI. BEEBI PÄEV

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Raamat "Erguta Beebi Meeli: Beebi Päev" on täiuslik kingitus sinu väikesele uudishimulikule avastajale. See vastupidavate kartonglehtedega raamat on loodud spetsiaalselt pisipõnnidele, kes alles õpivad maailma tundma. Elavates ja selgetes põhivärvides kujutatud pildid on hoolikalt valitud, et köita sinu lapse tähelepanu ja toetada tema visuaalse taju arengut.

Lapse käelist osavust ja koordinatsiooni silmas pidades on raamatusse lisatud väljatõmmatavad elemendid, mis pakuvad põnevat tegevust ja aitavad mänguliselt arendada motoorseid oskusi. Lisaks sellele on igal leheküljel midagi uut avastada, mis aitab sinu beebil luua esmaseid seoseid erinevate objektide ja nende funktsioonide vahel.

Raamatu "Erguta Beebi Meeli: Beebi Päev" kasutamine on suurepärane viis veeta kvaliteetaega oma lapsega, aidates tal õppida ja areneda läbi mänguliste tegevuste. See on loodud selleks, et pakkuda harivat meelelahutust ja toetada sinu lapse varajast arengut. Võta hetk, et sukelduda koos lapsega värvikirevasse maailma, mis on täis avastamisrõõmu ja õppimisvõimalusi.