Erguta beebi meeli. Kus on kodu?

Erguta beebi meeli. Kus on kodu?

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kui otsite viisi, kuidas oma beebi meeli stimuleerida ja arendada, siis võib "Erguta beebi meeli. Kus on kodu?" olla just see, mida vajate. See raamat on inspireeritud tunnustatud pedagoogi Maria Montessori õpetustest ja on suunatud kõige noorematele lugejatele.

Kas teadsite, et vastsündinud beebid ei näe alguses värve nii selgelt kui täiskasvanud? Just seetõttu on see raamat täis mustvalgeid pilte, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et haarata beebi tähelepanu ja toetada tema nägemismeelt. Kontrastsed kujundid mitte ainult ei köida beebi pilku, vaid aitavad kaasa ka tema aju arengule.

Lisaks visuaalsele stimulatsioonile pakub raamat ka motoorsete oskuste arendamise võimalust. Lehtede väljatõmbamine ja erinevate objektide, nagu linnupesa ja lind või koer ja kuut, omavahel seostamine aitab beebil mõista põhjuslikke seoseid ja arendab käelist osavust.

Raamat on suurepärane vahend, et pakkuda teie lapsele mängulist tegevust, mis samal ajal toetab tema kõne arengut. See on kaasahaarav ja hariv kingitus, mis pakub rõõmu nii lapsele kui ka vanematele, aidates ühiselt avastada maailma läbi mängu ja õppimise.

Kui soovite oma lapsele pakkuda arendavat ja lõbusat tegevust, mis toetab tema kasvu ja õppimist, siis "Erguta beebi meeli. Kus on kodu?" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes uusi avastusi ja õppimisvõimalusi igal kasvuetapil.