Erwini Võrrand

Erwini Võrrand

Autor: Tarmo Pikner

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas üks perekond võib kajastada terve rahva ajalugu? "Erwini Võrrand" on haarav romaan, mis viib teid läbi Eesti keerulise lähimineviku. See on Tarmo Pikneri sulest pärit teos, mis avab triloogia "Piibutubakas" esimese peatüki.

Teie ees laotub lahti lugu, mis haarab Eesti Wabariigi okupeerimisest kuni iseseisvuse taastamiseni. Peategelase elu, mis on põimitud erinevate sõjaväemundrite ja lojaalsuste labürindiga, peegeldab Eesti rahva keerulist saatust okupatsioonide ajajärgul. Tema ja tema suguvõsa elu Saaremaal, Tallinnas ning kaugemal Tartus, Moskvas ja Austrias on täis ootamatusi ja katsumusi, mis nõuavad erakordset nutikust ja vastupidavust.

Peategelase poja ülikooliaastate saladuslikud juhtumised ja hilisemad seiklused Tallinna töömaailmas on vaid jäämäe tipp. Neid sündmusi varjutab pidevalt julgeolekuorganite salapärane mõjuvõim, mis on kui punane niit, millest pääsemiseks tuleb näidata üles leidlikkust ja vaprust.

"Erwini Võrrand" on mitte ainult põnev lugemine, vaid ka sügav sissevaade Eesti ajalukku. See romaan on justkui ajarännak, mis toob esile inimlikkuse, vastupanu ja identiteedi küsimused ajal, mil Eesti otsis oma kohta maailmas. Kui teid huvitab ajalugu, põnevus ja inimhinged, siis see raamat on teile. Avastage, kuidas üks perekond võib peegeldada rahva hinge ja kuidas isiklikud valikud põimuvad suurte ajaloosündmustega.