Esimene armastus

Esimene armastus

Autor: Andra Teede

Kategooria: Näitekirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kui otsid südantsoojendavat lugemiselamust, mis uurib armastuse olemust läbi aegade, siis Andra Teede "Esimene armastus" võib olla just see, mida vajad. See näidend vaatleb armastust läbi erinevate põlvkondade silmade, alates Eesti Vabariigi algusaegadest kuni tänapäevani. Teede on meisterlikult põiminud kokku tõestisündinud lood, mis põhinevad intervjuudel päris inimestega.

"Esimene armastus" toob esile küsimused, mis puudutavad südamehääle kuulamist ja sellele järgnemist. Kas armastuse tähendus on ajas muutunud? Kuidas mõjutab ühiskond meie suhteid ja tundeid? Andra Teede, kes on tuntud oma dokumentaallavastuste poolest, on avastanud ja jaganud uskumatuid lugusid, mis on juhtunud tavaliste inimeste eludes. Need lood räägivad kohtumistest, aastakümnete pikkustest suhetest ja ka lühiajalistest armulugudest, mis lõppevad kiiresti.

Iga lugu "Esimeses armastuses" on kui aknake inimhingede sügavustesse, pakkudes äratundmist ja mõistmist. Teede näidend kutsub sind kaasa mõtlema ja võib-olla isegi oma esimesi armumisi meenutama. Kas oled valmis sukelduma Eesti inimeste armastuslugudesse, mis on sama mitmekesised kui elu ise?