Esimene käik

Esimene käik

Autor: Tuuli Tolmov

Kirjastus: Eesti Noortekirjanduse Ühing

Kategooria: Noortele
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.99€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kui otsid põnevust täis lugemiselamust, mis viib sind otse noorte keeruliste valikute ja kihutavate mootorite maailma, siis Tuuli Tolmovi "Esimene käik" on just see, mida vajad. See kaasahaarav romaan räägib loo poisist, kes seisab silmitsi keerulise valikuga oma tuleviku osas. Kui süütuna mõeldud temp läheb kohutavalt valesti, peab peategelane leidma vastused küsimustele, mis puudutavad nii õiglust kui ka isiklikke unistusi.

Tuuli Tolmov, Tartu Ülikooli ajaloo eriala vilistlane ja pühendunud ajalooõpetaja, toob oma pedagoogikogemuse ja kirgliku ühiskondliku tegevuse raamatusse, luues tõetruu ja mõtlemapaneva loo. Tema varasemad tööd, sealhulgas auhinnatud ulmeromaan "Aristarkhovi meetod" ja etnoulme noorteromaanid "Neetud taevakivi" ning "Põhja nõid", on juba tõestanud Tolmovi oskust luua paeluvaid maailmu ja unustamatuid tegelasi.

"Esimene käik" on Tolmovi esimene realistlik romaan, mis kombineerib oskuslikult noorte sisemised heitlused ja nende välise maailma, kus mootorite müra ja garaažide õhustik loovad autentse tausta. See lugu ei ole mitte ainult põnev, vaid ka sügavalt isiklik, käsitledes teemasid nagu kutsumus versus pere ootused ja noorte võitlus õigluse eest.

Kui tunned, et igapäevaelu võib olla sama ettearvamatu kui romaanis kirjeldatud sündmused, siis Tuuli Tolmovi "Esimene käik" pakub sulle võimalust sukelduda teise maailma ja kogeda seiklusi, mis panevad sind kaasa elama ja mõtlema oma valikute üle. Ära jäta kasutamata võimalust avastada ühe Eesti andeka kirjaniku uusimat teost.