Esimene öökülm

Esimene öökülm

Autor: Sarah Addison Allen

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kui sügisene loor Bascomi väikelinna Põhja-Carolinas enda alla võtab, muutub õhk kargeks ja puulehed värvuvad sügiseks paletiks, tunnevad Waverley naised, et muutused on tulemas. Nende pere eriline võluõunapuu, mille õied ennustavad ettearvamatuid sündmusi, on sügavas unes, oodates esimest öökülma, et uuesti õide puhkeda. Sel aastal on ootusärevus eriti suur.

Claire Waverley on loonud oma ettevõtte, Waverley Kommid, mis toodab käsitööna valmistatud maiustusi. Tema erilised kommid – roosikommid, mis toovad meelde esimese armastuse, lavendlikommid, mis pakuvad õnnetunnet, ja sidrunaloisiakommid, mis leevendavad kurguvalu ning rahustavad meeli – on kohalike seas väga populaarsed. Kuid edu toob kaasa ka oma varjuküljed.

Sydney Waverley on hädas oma südamesoovi, saada last oma armastatud abikaasa Henryga, täitumisega. Tema sisemine rahutus peegeldub kogu perekonna dünaamikas. Samal ajal on viieteistkümneaastane Bay Waverley leidnud oma esimese armastuse, kuid poiss, kellele ta oma südame on kaotanud, ei paista uskuvat, et nad on määratud kokku kuuluma.

Kõige selle keskel ilmub linna salapärane võõras, kelle suitsulõhnaline aura toob Waverleyde ellu uusi keerdkäike ja segadust. "Esimene öökülm" on järg Sarah Addison Alleni armastatud romaanile "Imeline aed", viies lugeja tagasi Waverley perekonna juurde kümme aastat pärast esimese raamatu sündmusi.

See lugu pakub sulle võimalust sukelduda maagilise realismi ja südamliku perekonnadraama maailma, kus iga lehekülg toob esile uusi avastusi ja tundeid. Kui oled valmis kogema sügist Bascomis koos Waverley naistega, siis "Esimene öökülm" ootab sind, et avada uksed nende võlumaailma.