Esimesed 100 numbrit

Esimesed 100 numbrit

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta numbreid täis maailma "Esimesed 100 numbrit" raamatuga, mis on loodud spetsiaalselt pisikestele uudishimulikele meeltele. Selle raamatu kaas on pehme ja meeldiv puudutada, mis muudab selle ideaalseks kaaslasteks esimesteks sammudeks numbrimaailmas. Raamat on täis kauneid pilte, mis aitavad väikelastel numbreid õppida, samal ajal kõneoskust ja üldist arengut toetades.

Kui oled lapsevanem või hoolitsev sugulane, kes soovib oma väikesele kallile pakkuda harivat ja lõbusat lugemiskogemust, siis "Esimesed 100 numbrit" on just see, mida otsid. Raamatu värvikirevad leheküljed ei ole mitte ainult visuaalselt köitvad, vaid ka hariduslikult rikkalikud, aidates lapsel mänguliselt ja kaasahaaravalt numbreid tundma õppida.

See raamat ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka väärtuslik õppevahend, mis aitab luua tugeva aluse matemaatika algteadmistele. Võta aega, et koos lapsega lehti pöörata ja avastada numbreid, mis on esitatud lihtsal ja arusaadaval viisil. "Esimesed 100 numbrit" on suurepärane kingitus, mis toetab lapse varajast arengut ja pakub teile mõlemale väärtuslikku koosveedetud aega.