ESIMESED AVASTUSED. LOOMALASTE PÕNEV ELU

ESIMESED AVASTUSED. LOOMALASTE PÕNEV ELU

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avastage loodusmaailma imesid ja saage osa loomabeebide esimestest hetkedest selles haaravas ja interaktiivses raamatus "Esimesed avastused. Loomalaste põnev elu". Raamat on varustatud liikuvate klappidega, mis pakuvad nii lastele kui täiskasvanutele rõõmu ja teadmisi.

Kas oled kunagi mõelnud, kuhu tigu oma munad poetab või mis saab kilpkonnapojast peale koorumist? See raamat viib sind teekonnale, kus saad piiluda erinevate loomaliikide järeltulijate esimesi samme. Uuri, kuidas pisikesed loomalapsed kasvavad ja millise pühendumusega nende vanemad neid kasvatavad.

"Esimesed avastused. Loomalaste põnev elu" on suurepärane allikas, et mõista looduse tsükleid ja õppida tundma loomariigi mitmekesisust. Raamat on loodud selleks, et äratada huvi bioloogia ja loodushariduse vastu, pakkudes samal ajal kaasahaaravat ja interaktiivset lugemiskogemust.

Kui oled loodushuviline või soovid oma lapsele tutvustada looduse imelisi protsesse, siis see raamat on just sinu jaoks. Avasta koos, kuidas elu algab ja areneb loomariigis, ja saa osa sellest imelisest avastusretkest.