ESIMESED SÕNAD

ESIMESED SÕNAD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Avasta keele imeline maailm koos raamatuga "Esimesed sõnad"! See on ideaalne kaaslane Sinu väikesele uudishimulikule põnnile, kes on just alustamas oma teekonda sõnade ja keele avastamisel. "Esimesed sõnad" on vastupidav pappraamat, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et taluda väikeste käte uudishimu ja innukust.

Kas oled märganud, kuidas Sinu laps imetleb maailma enda ümber? Kui jah, siis see raamat on justkui loodud selleks, et toetada tema esimesi samme keeleõppes. Selles raamatus on lihtsad, kuid kaasahaaravad pildid, mis on kujundatud selleks, et äratada huvi ja aidata seostada sõnu esemetega. See on suurepärane vahend, et aidata Sinu lapsel mõista ja õppida sõnu, mis kirjeldavad igapäevaelu objekte ja tegevusi.

"Esimesed sõnad" on hoolikalt koostatud, et pakkuda Sinu lapsele rõõmu ja põnevust, mis kaasneb uute sõnade õppimisega. Raamat on kujundatud nii, et see oleks haarav ja samas ka õpetlik. Iga lehekülg on täis värvikirevaid illustratsioone, mis kutsuvad esile naeratuse ja soovi õppida.

Kui otsid kingitust, mis on nii armas kui ka hariv, siis "Esimesed sõnad" on kindel valik. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes rõõmu ja avastamislusti esimestest sõnadest kuni lausete moodustamiseni. Võta aega, et istuda maha ja uurida koos lapsega seda põnevat maailma, mida "Esimesed sõnad" pakub. Sinu lapse esimene sõnavara saab alguse just siit!