ESIMESI SÕNU MAAKODUST

ESIMESI SÕNU MAAKODUST

Autor: Priddy

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.65€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta maagiline maailm, kus esimesed sõnad ja põnevad pildid viivad sind otse maalähedasse taluelu südamesse. "Esimesi Sõnu Maakodust" on raamat, mis on loodud spetsiaalselt pisikestele uudishimulikele hingedele, kes on valmis avastama sõnade ja piltide kaudu ümbritsevat maailma.

Autor Priddy on kokku kogunud hulga kauneid ja õpetlikke pilte, mis kujutavad taluelu eri paigust üle maailma. Nende abil saavad lapsed tutvuda mitmekesiste maakodude ja nende asukate igapäevaeluga. Raamat on kaetud meeldivalt pehme kaanega, mis teeb selle käsitsemise turvaliseks ja mugavaks isegi kõige pisematele kätele.

Selle raamatu lehekülgedel leidub rikkalikult uusi sõnu, mis aitavad suurendada lapse sõnavara ning toetavad kõne arengut. Samuti pakub see võimalust veeta kvaliteetaega koos perega, õppides ja avastades koos uusi asju. "Esimesi Sõnu Maakodust" on suurepärane vahend, et tutvustada oma lapsele maal elamise võlusid ja rikkusi, arendades samal ajal tema keeleoskust ja maailmatunnetust.

Kui oled vanem, kes soovib oma lapsele pakkuda harivat ja samas kaasahaaravat lugemiskogemust, siis "Esimesi Sõnu Maakodust" on just see, mida otsid. See raamat on tõeline aare, mis aitab luua tugeva aluse igavesti kestvaks armastuseks raamatute ja õppimise vastu.