Et su silmades õitseksid ülased

Et su silmades õitseksid ülased

Autor: Margit Peterson

Kirjastus: KIRJASTUS KRÖÖMIKE

Kategooria: Luule
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.99€
Osta
Apollo
18.95€ / 18.00€
Osta
Kas otsid südantsoojendavat lugemiselamust, mis viib sind läbi armastuse, igatsuse ja mälestuste maailma? Margit Petersoni raamat "Et su silmades õitseksid ülased" on just see, mida vajad. See on lugu, mis kõneleb sügavatest tunnetest ja igavikulisest sidemest, mis jääb püsima isegi siis, kui vahemaad on pikad.

Raamatu peategelane seisab silmitsi elumuutva otsusega – lahkuda Eestimaalt ja asuda teele tundmatusse, soojema kliimaga maale. Kuid enne minekut jätab ta maha midagi väga väärtuslikku – oma armastuse, tunded ja mälestused, mis on nii tugevad, et need elavad edasi isegi tema füüsilise lahkumise järel.

Autor Margit Peterson kirjeldab poeetiliselt, kuidas iga hetk, iga sekund ja minut, mis on koos veedetud, jääb elama nii tema kui ka lugeja südames. Ta räägib ka kiusatustest, mis elus ette tulevad, ja kuidas needki on osa meie kogemustest.

Lugeja, see raamat kutsub sind kaasa elama peategelase sisemisele rännakule, kus igatsus ja lootus põimuvad. Petersoni sõnad maalivad silme ette pildi õitest sinu silmades – ülased, rukkililled ja hõberemmelgad, mis sümboliseerivad ilu ja puhtust, mis võivad kasvada ka kõige ootamatumates kohtades.

"Et su silmades õitseksid ülased" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks. See on justkui hingepuudutus, mis annab lootust ja ootuse kevadele, isegi kui oled kaugel kodust. Kui tunned, et igatsed midagi kaunist ja sügavat, siis see teos on sulle mõeldud. Võta see kaasa oma teekonnale, olgu see siis füüsiline rändamine või sisemine avastusretk, ja lase Margit Petersonil enda hinge kevad tuua.