Ettevaatust, need asjad tekitavad vähki!

Ettevaatust, need asjad tekitavad vähki!

Autor: Eha Laanepere,Kaire Jokinen

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Tervis
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas teadsite, et igapäevased esemed ja toiduained võivad varjata endas riske, mis suurendavad vähktõve tekkimise võimalust? Eha Laanepere ja Kaire Jokineni raamat "Ettevaatust, need asjad tekitavad vähki!" avab silmad tavaliste tarbeesemete ja toiduainete ohtliku mõju suhtes, mida me tihti ei teadvusta.

Vähk on kaval haigus, mis hiilib sisse rakutasandil toimuvate muutuste kaudu. Mõnikord võib selle käivitajaks olla midagi nii lihtsat nagu meie igapäevane eine või kosmeetikatoode, mida kasutame. Raamatus kummutatakse levinud müüte ja pakutakse välja ligi 90 praktilist nõuannet, kuidas oma elustiili kohandades vähendada vähiriski.

Selle teose lehekülgedel jagavad autorid oma teadmisi ja uurimustöö tulemusi, et aidata teil teha teadlikumaid valikuid. Olgu selleks siis toiduained, mida tarbime, või igapäevased tarbeesemed – te saate teada, millised neist võivad olla teie tervisele ohtlikud ja kuidas neid riske maandada.

Kui olete huvitatud oma tervise kaitsmisest ja soovite teada, kuidas vältida varjatud ohte, mis võivad teie tervist mõjutada, siis on see raamat just teile. "Ettevaatust, need asjad tekitavad vähki!" on asendamatu abimees igas kodus, aidates teil teha paremaid valikuid ja hoida tervist.