ETTEVÕTLUSE ALUSED

ETTEVÕTLUSE ALUSED

Autor: Monika Pramann Salu

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Ettevõtlus ja äri
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled mõelnud ettevõtjaks hakkamisele, kuid ei tea, kust alustada? Monika Pramann Salu raamat "Ettevõtluse alused" on just see teejuht, mida vajad. See teos on asendamatu abiline, mis varustab sind teadmisega, kuidas Eestis ettevõtlusega alustada ja seda edukalt juhtida.

Raamatust saad vastused kõige pakilisematele küsimustele, mis puudutavad ettevõtluse fundamentaalseid aspekte ja selle toimimise mehhanisme. Salu toob välja praktilised näited olulistest dokumentidest, mida ettevõtluse korraldamisel vajad, ning jagab teavet selliste oluliste teemade kohta nagu litsentseerimist nõudvad tegevusalad ja nende reguleerivad õigusaktid. Lisaks leiad raamatust informatsiooni erialaliitude ja ettevõtluskeskuste kohta Eestis, mis võivad osutuda hindamatuks ressursiks sinu ettevõtlusteekonnal.

Selle teose seitse põhjalikku peatükki annavad sulle põhjaliku ülevaate ettevõtluse valdkonnast. Tutvustatakse erinevaid ettevõtlusvorme ja juhendatakse sind äriplaani koostamisel. Samuti saad nõuandeid ettevõtte igapäevaseks juhtimiseks. Raamat ei jäta käsitlemata ka ettevõtlusega kaasnevaid bürokraatlikke nüansse ning ettevõtte saneerimist ja lõpetamist.

Kasutades seda raamatut õpikuna, leiad sa ja su õpilased lihtsalt tee ettevõtluse põhitõdedeni. Kui oled aga alustav ettevõtja, siis on see teos kui käsiraamat, mis aitab sul vastata küsimustele ettevõtluse olemuse, alustamise ja selle praktilise teostamise kohta Eestis.

"Ettevõtluse alused" on kirjutatud selge ja arusaadava keelega, muutes keerulised teemad kättesaadavaks kõigile huvilistele. See on investeering, mis tasub end kuhjaga ära, kui soovid ettevõtlusmaailmas kindlalt jalgealust leida.