EUROOPA TEEDE KAART 1:5 000 000

EUROOPA TEEDE KAART 1:5 000 000

Kirjastus: REGIO JA JANA SETA

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.49€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas otsite usaldusväärset kaarti, mis aitaks teil navigeerida Euroopa keerukatel teedel? "Euroopa teede kaart" on teie ideaalne kaaslane igale teekonnale üle selle mitmekesise kontinendi. See kaart ei ole mitte ainult praktiline, vaid ka kasutajasõbralik, olles trükitud mõõtkavas 1:5 000 000, mis tähendab, et iga sentimeeter kaardil vastab tegelikkuses viiele kilomeetrile.

Kui avate selle voldikkaardi, avaneb teie ees 90 x 70 cm suurune põhjalik ülevaade Euroopa teedevõrgustikust. Olgu teie sihtkohaks Prantsusmaa viinamarjaistandused, Itaalia ajaloolised linnad või Skandinaavia metsik loodus, see kaart aitab teil oma teekonda planeerida ja vältida ekslemist.

Lisaks on kaardil linnadevaheliste kauguste tabel, mis aitab teil hinnata vahemaid punktist A punkti B. See on hindamatu tööriist, kui soovite oma reisi ajakava täpselt paika panna.

Kaardi legend on esitatud kuues keeles - eesti, inglise, saksa, vene, läti ja leedu keeles, mis teeb sellest suurepärase abivahendi erinevate keelte kõnelejatele. See mitmekeelsus tõestab kaardi rahvusvahelist kasutatavust ja ligipääsetavust.

Lõpetuseks sisaldab kaart ka kohanimeloendit, mis on oluline navigeerimisvahend, kui otsite konkreetset sihtkohta või soovite tutvuda lähedalasuvate huvipunktidega.

Kui teie järgmine seiklus viib teid Euroopa südamesse või selle kaugematesse nurkadesse, siis "Euroopa teede kaart" on teie usaldusväärne teejuht. Hangi see kaart ja tee oma reisimine lihtsamaks ja nauditavamaks!