FANCY NANCY CLANCY. NUPUTAMISRAAMAT

FANCY NANCY CLANCY. NUPUTAMISRAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Tere! Kas oled valmis sukelduma Nancy Clancy maailma, kus iga päev on täis stiili ja elegantsi? Nancy on väike preili, kellele meeldib särada ja särtsu lisada igasse oma päeva. Nüüd on sul võimalus Nancy ja tema lähedaste tegemistest osa saada, haarates kõrvale oma lemmikvärvi pliiatsid või markerid ja kasutades raamatuga kaasas olevaid armsaid kleepse.

"Fancy Nancy Clancy. Nuputamisraamat" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on interaktiivne seiklus, mis kutsub sind lahendama erinevaid mõistatusi ja ülesandeid. Raamat on täis põnevaid tegevusi, mis panevad su ajurakud tööle ja pakuvad lõbu igas vanuses lugejatele.

Nancy Clancy pole pelgalt tavaline tüdruk – ta on kehastus kõigest, mis on lõbus ja moodne. Tema seiklused ja mängulised ülesanded on suurepärane viis arendada loovust ja probleemilahendusoskusi. Kui sulle meeldivad väljakutsed ja stiilne meelelahutus, siis on see raamat just sulle mõeldud.

Avasta Nancy Clancy maailm ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Fancy Nancy Clancy. Nuputamisraamatuga", mis on täis värve, rõõmu ja mängulisi õppimisvõimalusi. Kas oled valmis selleks stiilseks seikluseks?