FC FRIIGID

FC FRIIGID

Autor: John Hickman

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
1.49€
Osta
Kui Sind pole kunagi valitud meeskonda, siis tead, kui valus see võib olla. "FC Friigid", autoriks John Hickman, on lugu kolmest noormehest – Sethist, Karust ja Angelost –, kes seisavad silmitsi just sellise pettumusega. Nende uus kool ei näe neis jalgpallurite potentsiaali, jättes nad välja ihaldatud meeskonnast. Kuidas Sa end tunneksid, kui Sind nimetataks ebaõnnestujaks ja friikideks? See ongi väljakutse, millega meie kangelased peavad toime tulema.

Aga ära arva, et see on lihtsalt järjekordne kurb lugu. Ei, "FC Friigid" on kaasahaarav ja positiivne jutustus sellest, kuidas alahinnatud noored leiavad endas jõu ja tahtmise tõestada kõigile vastupidist. Nad loovad oma jalgpallimeeskonna, mis kannab nende antud hüüdnime – FC Friigid – ja seda mitte häbi, vaid uhkusega.

See raamat ei ole ainult jalgpalliarmastajatele, vaid kõigile, kes hindavad lugusid sõprusest, visadusest ja eneseusust. Kui Sa otsid inspiratsiooni või tahad tunda, kuidas on võimalik pöörata ebaõnn eduks, siis "FC Friigid" võib olla just see, mida vajad. See on lugu sellest, kuidas tõelised sõbrad ja meeskonnakaaslased üksteist toetavad ja koos raskustest läbi murda suudavad. Kas oled valmis kaasa elama Sethile, Karule ja Angelole nende teekonnal tõestada, et nad on enamat kui lihtsalt "friigid"?