Felicia kadumine

Felicia kadumine

Autor: Jørn Lier Horst

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.99€
Osta
Kui oled põnevust armastav lugeja, kes naudib sügavuti minevaid krimimüsteeriume, siis Jørn Lier Horsti "Felicia kadumine" on just see, mida otsid. See raamat viib sind Norra väikelinna, kus kogenud politseiuurija William Wisting seisab silmitsi keerulise juhtumiga, mis paneb proovile tema detektiivioskused ja õiglustunnetuse.

Ühel päeval, kui tee-ehitajad avastavad vana kummuti, leiavad nad seest midagi palju ennetavamat kui tolmu ja ämblikuvõrke – inimluustiku. Peagi selgub, et leitud säilmed kuuluvad Feliciale, noorele naisele, kes kadus jäljetult aastaid tagasi. See leid avab uuesti vanad haavad ja paneb kogukonna muretsema.

Wisting asub uurima juhtumit, mis keerleb pettuste ja saladuste ümber. Ta peab lahendama mõistatuse, mis on aastakümneid vaikselt hiilinud nende seas, kes arvasid, et on oma tegude eest pääsenud. Kuid aeg on otsakorral – tuleb kiiresti tegutseda, et tuua õiglus päevavalgele ja panna vastutama see, kes on liiga kaua vabaduses viibinud.

Autor Jørn Lier Horst, kes on ise endine politseinik, toob lugejateni loo, mis põhineb tõelisel juhtumil, mis raputas Norrat 1970. aastatel. Tema kirjutatud William Wistingi sarja raamatud on võitnud mitmeid auhindu ja neid peetakse üheks Norra armastatuimaks krimisarjaks, mida on müüdud üle 2,5 miljoni eksemplari ja tõlgitud enam kui 30 keelde. Lisaks on Wistingi lugudest inspireeritud ka telesari, mis toob selle keeruka detektiivi ja tema juhtumid veelgi laiema publikuni.

Kas oled valmis sukelduma süngesse saladuste maailma, kus iga vihje võib olla otsustav? "Felicia kadumine" ootab sind, et pakkuda kaasahaaravat lugemiselamust, mis ei lase sul raamatut käest panna enne viimast lehekülge.