FERRARI. KLEEBI JA VÄRVI

FERRARI. KLEEBI JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas oled valmis sukelduma kiiruse ja põnevuse maailma? "Ferrari. Kleebi ja Värvi" on just see raamat, mida vajad, et tuua esile oma sisemine kunstnik ja kiirusearmastaja. See raamat on loodud spetsiaalselt poiste jaoks, kuid loomulikult võivad sellest rõõmu tunda kõik autode fännid.

Kujutle end Ferrari meeskonna liikmena, kelle ülesandeks on anda elu nendele legendaarsetele autodele. Raamatu lehekülgedel ootavad sind erinevad Ferrari mudelid, mis vajavad sinu kunstnikukätt, et muutuda värvikirevaks. Lisaks on sul võimalus kasutada kaasasolevaid kleebse, et lisada oma meistriteosele veelgi rohkem detaili ja isikupära.

Aga olgu sulle meeldetuletuseks, et see raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui väiksemad lapsed soovivad ka osaleda, veendu, et nad teeksid seda täiskasvanu järelevalve all, et vältida lämbumisohtu.

Kas oled valmis oma kujutlusvõime mootorid käivitama? Haara "Ferrari. Kleebi ja Värvi" ja alusta oma teekonda läbi värvide ja kiiruse maailma. Sinu seiklus ootab!