FIKSEERITUD FIX

FIKSEERITUD FIX

Kirjastus: KUNST

Kategooria: Muusika ja tants
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.88€
Osta
Raamat "Fikseeritud Fix" on pühendus Eesti muusikamaastiku ühele armastatuimale bändile, Fixile, mis on rõõmustanud kuulajaid juba üle nelja aastakümne. Autor Vello Salumets, tuntud rockmuusika asjatundja, viib sind, hea lugeja, ajaloolisele rännakule läbi bändi värvika ajaloo, alates nende esimestest sammudest muusikamaailmas kuni tänapäevani.

Vello Salumets, kes on ise suur Fixi austaja, annab edasi bändi loo autentselt ja isikupäraselt, tuues esile nii helgeid kui ka keerulisemaid hetki, mis on bändi saatnud. Tema kirjeldused on rikastatud isiklike mälestustega ja anekdootidega, mis muudavad loo eriti kaasahaaravaks.

"Fikseeritud Fix" ei ole lihtsalt üks muusikaajaloo ülestähendus, vaid see on austusavaldus meestele, kes on laval ja selle taga loonud muusikat, mis on puudutanud paljude eestlaste südameid. Raamat on kirjutatud südamega ja seda on tunda igal leheküljel.

Kui oled Fixi muusika fänn või lihtsalt huvitatud Eesti muusika ajaloost, siis "Fikseeritud Fix" on just see teos, mis peaks sinu raamaturiiulil kindlasti olema. See on lugu pühendumusest, kirglikust muusikast ja ajatust sõprusest, mis on kujundanud ühe legendaarse Eesti bändi unustamatuks pärandiks.