Filliozat' õpetlikud lood. Kadedus

Filliozat' õpetlikud lood. Kadedus

Autor: Isabelle Filliozat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas kadedus on Sinu jaoks tuttav tunne? Võib-olla oled seda kogenud oma pere või sõprade seas? "Filliozat' õpetlikud lood. Kadedus" on raamat, mis juhatab Sind läbi keeruliste emotsioonide labürindi, aidates mõista ja toime tulla kadedusega, mis võib teinekord meie sees idaneda.

Autorid Isabelle Filliozat, tuntud kasvatusnõustaja, ja Virginie Limousin, lastepsühholoog, kasutavad igapäevaseid näiteid, et valgustada meie emotsionaalset maailma. Nad pakuvad välja võimalusi, kuidas paremini mõista nii enda kui ka teiste käitumist ning kuidas juhtida oma tundeid konstruktiivsel viisil.

Éric Veillé'i illustratsioonid toovad raamatu lehekülgedele elu, pakkudes visuaalset naudingut ja aidates lugejal süveneda emotsioonide keerukasse maailma. Jälgime Riinu ja Sanderit, kuidas nad koos oma vanematega pereprobleemidele lahendusi otsivad, pakkudes äratundmist ja õppetunde nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Lisaks on raamatus Isabelle Filliozat' järelsõna, mis on suunatud just lapsevanematele, andes neile täiendavaid tööriistu ja teadmisi, kuidas oma laste emotsionaalseid vajadusi toetada.

Kui oled vanem, õpetaja või lihtsalt huvitatud emotsionaalse intelligentsuse arendamisest, on see raamat väärtuslik allikas, mis aitab Sul ja Sinu lähedastel paremini mõista ja hallata kadeduse tundeid. Avasta "Filliozat' õpetlikud lood. Kadedus" ja astu samm lähemale harmoonilisematele suhetele ning tervislikumale emotsionaalsele heaolule.