Filliozat' õpetlikud lood. Viha

Filliozat' õpetlikud lood. Viha

Autor: Isabelle Filliozat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas tunned end mõnikord vihast pulbitsevana? Pole ka ime, viha on inimlik! "Filliozat' õpetlikud lood. Viha" on raamat, mis on loodud selleks, et aidata sul mõista ja juhtida seda tormilist emotsiooni. Kuulus lastepsühholoog Virginie Limousin ja tunnustatud kasvatusnõustaja Isabelle Filliozat võtavad luubi alla igapäevaelu situatsioonid, mis võivad viha esile kutsuda, ja näitavad, kuidas seda tundmust tervislikult väljendada.

Raamat on justkui teejuht emotsionaalses maailmas navigeerimiseks. Sa õpid, kuidas ära tunda oma tundeid, mõista nende päritolu ja leida viise, kuidas vihaga toime tulla ilma endale või teistele kahju tegemata. Éric Veillé'i illustratsioonid pakuvad visuaalset naudingut ja aitavad sul teemadele läheneda mänguliselt, aidates seeläbi leevendada sisemisi pingeid.

Raamatus elustuvad Riina ja Sanderi lood, kes koos oma vanematega igapäevaste pereprobleemide ja konfliktide keerukasse maailma sukelduvad. Nende kaudu saad sa väärtuslikke näpunäiteid, kuidas oma peres sarnaseid olukordi lahendada.

Lapsevanematele on raamatus eraldi peatükk, kus Isabelle Filliozat jagab oma asjatundlikke mõtteid ja soovitusi. See on kui väärtuslik järelsõna, mis aitab sul kõik loetud teadmised praktikasse panna.

Kui soovid oma viha tundma õppida ja õppida seda tervislikult väljendama, siis "Filliozat' õpetlikud lood. Viha" on raamat, mis võib muuta sinu ja su lähedaste elu. Avasta, kuidas emotsioonidega sõbraks saada ja elada täisväärtuslikumat elu.