Flaami muinasjutud ja muistendid

Flaami muinasjutud ja muistendid

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.69€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised lood ja legendid on kujundanud flaami kultuuri? "Flaami muinasjutud ja muistendid" on raamat, mis viib teid avastusretkele läbi Flandria ajaloo ja pärimuse. See rikkalikult illustreeritud teos toob teieni viisteist põnevat lugu, mis on aastasadu suust suhu kandunud ja nüüd teie lugemisrõõmuks kirja pandud.

Teid ootab ees Gambrinuse, humalakuninga, veidi nukker kuid õpetlik lugu, mis toob esile inimlikud nõrkused ja tugevused. Avastage, miks Väike Taaniel jäi ajalukku oma erakordse teoga ja miks taevas advokaate ei kohta – see on kindlasti üks neist küsimustest, mille üle olete ehk mõnikord juurelnud. Samuti saate teada, miks Brüsseli naised kandsid oma mehi seljas, mis võib tunduda kummaline, kuid peidab endas sügavat tähendust.

Raamatusse on põimitud ka talumehe lugu, kes otsustas oma lehma pühale Antoniusele müüa, mis võib kõlada kui lihtne tehing, kuid selles peitub palju enam kui silmaga näha. Tijl Uilenspiegel, tuntud vembumees, avab teile oma vahva elu, täis seiklusi ja õpetlikke momente, mis panevad teid kahtlemata muigama.

Lisaks nendele lugudele õpetab raamat teile, miks on oluline saladusi pidada ja kuidas päkapikumeestega sõbralikult läbi saada. Need lood ei ole lihtsalt meelelahutus, vaid osa kultuuripärandist, mis aitavad mõista flaami rahva hingeelu.

Koostaja on lisanud raamatule järelsõna, mis valgustab Flandria ajalugu ja kultuuri, andes teile sügavama arusaama loetud lugude taustast. See teos ei ole pelgalt lugemisvara, vaid ka hariv teekond läbi aegade, mis rikastab teie teadmisi ja pakub mõtlemisainet.

Kui olete huvitatud folkloorist, ajaloost või lihtsalt naudite hästi jutustatud lugusid, siis "Flaami muinasjutud ja muistendid" on teie jaoks ideaalne valik. Avastage see maagiline maailm ja laske end kaasa haarata ajatutest tarkustest, mis on põimitud igasse lehekülge.