FLAMINGOD JA NENDE SULELISED SÕBRAD. MINU VÄIKE KLEEPSURAAMAT

FLAMINGOD JA NENDE SULELISED SÕBRAD. MINU VÄIKE KLEEPSURAAMAT

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta värvikirevate lindude maailm ja pane kokku oma isiklik suleliste paraad raamatus "Flamingod ja nende sulelised sõbrad. Minu väike kleepsuraamat". See raamat viib sind rännakule, kus saad tutvuda nende elegantsete lindudega, kes on tuntud oma erksa roosa sulestiku ja graatsilise oleku poolest.

Sinu ees avaneb võimalus tuua lehekülgedele elu, kleepides sinna lendavaid ja vees sulistavaid flamingosid. Aga see pole veel kõik – sinu käsutuses on terve hulk kleebiseid, et lisada stseene ka teisi lummavaid linde, sumisevaid putukaid ja õiteilu. See tegevus pakub rõõmu ja arendab loovust nii väikestele kui ka suurtele linnusõpradele.

Raamat "Flamingod ja nende sulelised sõbrad" on suurepärane vahend, et tutvustada lastele looduse mitmekesisust ja õpetada neile lindude ning teiste elusolendite kohta. See on ideaalne kaaslane pikemateks autosõitudeks, vihmasteks pärastlõunateks või lihtsalt mõnusaks ajaviiteks, mis ühendab hariduse ja meelelahutuse.

Võta hetk enda jaoks või veeda kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, luues koos kauneid pilte, mis täidavad teie kodu rõõmu ja värvidega. "Flamingod ja nende sulelised sõbrad" ootab sind, et avastada lindude maailma imesid läbi mängulise ja hariva tegevuse.