Flora Banksi ainus mälestus

Flora Banksi ainus mälestus

Autor: Emily Barr

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.99€
Osta
Kas oled valmis avastama mälu keerdkäike ja armastuse jõudu? "Flora Banksi ainus mälestus" on Emily Barri kirjutatud südantsoojendav noorteromaan, mis viib sind teekonnale koos peategelasega, kelle elu on kõike muud kui tavaline.

Flora Banks on tüdruk, kes elab igapäevaselt mäluhäirega, mis ei lase tal uusi mälestusi salvestada. Kujuta ette, et ärkad iga päev üles ja su viimane selge mälestus on aastate tagant. Just selline on Flora elu, kuni üks ootamatu suudlus muudab kõik. See suudlus, mis oli mõeldud hüvastijätuks, jääb Florale meelde ja muutub tema jaoks kiirgavaks lootusekiireks.

Flora on veendunud, et Drake, poiss, kes pani tema mälu taas tööle, on võti tema tervenemisele. Kui Drake saadab talle kutse kohtuda maailma teises otsas, ei kõhkle Flora hetkegi. Ta järgib oma südant, relvastatuna vaid tätoveeringuga, mis manitseb teda olema vapper, ja paberilehtedega, mis aitavad tal meenutada, kes ta on.

Emily Barr on tuntud oma täiskasvanutele suunatud romaanide poolest, kuid "Flora Banksi ainus mälestus" on tema esimene noorteromaan. See teos on võitnud lugejate südamed üle kogu maailma ja selle tõlkeõigused on müüdud rohkem kui 30 riiki. Autori kirg kirjutamise ja reisimise vastu on selles romaanis tugevalt tunda, eriti kuna ta ammutas inspiratsiooni Teravmägedest, mis on raamatus oluliseks tegevuspaigaks.

Kui otsid raamatut, mis on korraga nii kaasahaarav kui ka sügavalt liigutav, siis "Flora Banksi ainus mälestus" on just see, mida vajad. See on lugu, mis paneb sind mõistma, kui väärtuslik on iga hetk ja mälestus, ning kuidas armastus võib leida tee läbi kõige raskemate katsumuste. Ära jäta kasutamata võimalust sukelduda Flora Banksi imelisse maailma.