FOTODE TÖÖTLEMINE ARVUTIPROGRAMMIS GIMP

Kirjastus: RAHULA VÕIDO

2008 aasta

Rahva Raamat
4.60€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid võimalust oma digitaalsete fotode töötlemiseks ilma kulukate programmide eest maksmata? "Fotode Töötlemine Arvutiprogrammis GIMP" on raamat, mis juhatab sind läbi GIMP-i kasutamise, mis on võimas ja tasuta pilditöötlusvahend. GIMP on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis pakub palju funktsioone, mida võib leida ka kallimates alternatiivides nagu Adobe Photoshop. Erinevalt Photoshopist, on GIMP laialdaselt tuntud oma kasutajasõbralikkuse ja intuitiivse liidese poolest, mis teeb selle ideaalseks valikuks nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Raamatu autor on pühendanud aega, et selgitada GIMP-i tööriistu ja funktsioone eesti keeles, muutes selle kättesaadavaks ka neile, kes ei pruugi olla inglise keeles nii vilunud. Raamatust leiad samm-sammult juhised, kuidas oma fotosid parandada ja muuta, alates lihtsatest korrigeerimistest kuni keerukamate manipulatsioonideni.

Kui oled fotograafia huviline või vajad tööalaselt kindlat ja usaldusväärset pilditöötlusprogrammi, siis see raamat on just sinule. Avasta, kuidas GIMP võib aidata sul tuua sinu loomingulised visioonid ellu, ilma et peaksid investeerima kallitesse tarkvaradesse. Kasuta võimalust ja laadi GIMP alla tasuta, et alustada oma fotode viimistlemist juba täna.