FOTODE TÖÖTLEMINE ARVUTIPROGRAMMIS PHOTOSHOP

Kirjastus: AUTOR KIRJASTUS

2006 aasta

Rahva Raamat
4.60€
Hetkel pole saadaval
Kas olete huvitatud digitaalsest fototöötlusest ja soovite õppida, kuidas Photoshopis imesid korda saata? "Fotode töötlemine arvutiprogrammis Photoshop" on teie teejuht rastergraafika maailmas, pakkudes teile vajalikke teadmisi ja oskusi, et tuua oma fotod uuele elule. See raamat on suunatud neile, kes on juba tuttavad arvuti põhikasutusega, kuid soovivad astuda esimesi samme Photoshopi keerulises, kuid põnevas maailmas.

Raamatu autor juhatab teid läbi fotode töötlemise põhitõdede, alates lihtsamatest tööriistadest kuni keerukamate tehnikateni, mis aitavad teil oma visioone täiuslikult väljendada. Olgu teie eesmärgiks parandada pildikvaliteeti, muuta värve või lisada loomingulisi efekte, see raamat on varustatud samm-sammuliste juhistega, mis muudavad õppimise lihtsaks ja nauditavaks.

Kui olete kunagi tundnud, et teie fotod vajavad seda "midagi ekstra", siis on "Fotode töötlemine arvutiprogrammis Photoshop" just see, mida vajate. Avastage Photoshopi võlumaailm ja andke oma fotodele professionaalne puudutus. Olge valmis sukelduma digitaalse kunsti võlumaailma ja avastama, kuidas muuta head fotod suurepärasteks.