Friisi muinasjutud ja muistendid

Friisi muinasjutud ja muistendid

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.97€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Astuge samm muistsete lugude maailma, kus Friisimaa laiuvad tasandikud on peidus lugematuid saladusi ja õpetlikke elutarkusi. "Friisi muinasjutud ja muistendid" on raamat, mis viib teid avastusretkele läbi 14 põneva loo, kus igapäevane ja imeline põimuvad omavahel, et tuua esile inimhinge sügavamaid kihte.

Nendes lugudes kohtate te kangelasi, kelle vapruse ja vooruslikkuse eest premeeritakse rikkuse ja jõukusega, ent samuti näete, kuidas ahnus ja rikkusejanu võivad inimese hävingule viia. Friisimaa muistendid toovad teieni naeru ja nutikuse, aga ka sügavamaid mõtisklusi elu keerdkäikude üle. Muinasjutud on justkui peeglid, mis näitavad, kuidas alandlikkus ja õiglus saavad tihti kaitset ning ülbus ja kalgisüdalisus leidvad oma teenitud karistuse.

Lisaks meelierutavatele lugudele pakub raamatu koostaja järelsõna teile võimalust sukelduda Friisimaa ajaloo ja kultuuri süvakihtidesse. See on rikastav ja hariv lisalugemine, mis avardab teie silmaringi ja süvendab mõistmist loetud lugude taustast.

Kas olete valmis avastama Friisimaa muinasjuttude tarkust ja võlu? "Friisi muinasjutud ja muistendid" on teie pilet ajas rändamiseks, kus iga lugu on kui aken teise maailma, pakkudes nii noortele kui ka vanematele lugejatele väärtuslikke õppetunde ja meelelahutust.