GOLFIPROFFIDE SALADUSED

GOLFIPROFFIDE SALADUSED

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Muu sport ja tegevused
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.27€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Raamatu "Golfiproffide saladused" lehekülgedel avaneb sulle võimalus piiluda golfimaailma kulisside taha, kus tipptasemel mängijad jagavad oma kogemusi ja õpetusi. Autor toob esile, et kuigi mõned üksikud mängijad võivad tunduda loomulike talentidena, on enamik proffe saavutanud oma oskused läbi pühendunud harjutamise, tehnilise teadmise, katsetamise ja pideva tööga – täpselt nagu sina, kes sa seda raamatut loed.

Ehk oled unistanud golfiväljakul suurte tegijate seas oma nime kirjutamisest või soovid lihtsalt oma mängu parandada, see raamat on sinu jaoks. Siit leiad nõuandeid ja strateegiaid, mis on aidanud tippmängijatel nagu Padraig Harrington, Rory McIlroy, Gary Player ja Ian Poulter jõuda sinna, kus nad täna on.

Autori pakutud lähenemine ei ole pelgalt teoreetiline – see on praktiline teejuht, mis põhineb reaalsetel kogemustel ja tõestatud meetoditel. "Golfiproffide saladused" on rohkem kui raamat; see on sinu isiklik treener, mis aitab sul mõista golfi sügavamat olemust ja rakendada parimate mängijate saladusi oma mängus. Olgu su eesmärgiks madalam handicap või lihtsalt nauditavam mängukogemus, see teos on suurepärane kaaslane igale golfisõbrale.