Gondori kroonika

Gondori kroonika

Autor: Matti Maasikas

Kirjastus: GO GROUP AS

Kategooria: Poliitika
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist, mis avardaks teie silmaringi Euroopa poliitiliste tuulte keerises? "Gondori kroonika" on teos, mis võib pakkuda just seda – ja veelgi enam. Autoriks on Matti Maasikas, kes on viis aastat teeninud Eesti suursaadikuna ja jaganud oma kogemusi nii Brüsselis kui ka Tallinnas.

Raamat viib teid läbi ajalooliste sündmuste, alates eurokriisi mõjudest kuni 2015. aasta rändekriisini, jälgides Euroopa Liidu vastuseid Ukraina konfliktile ning heites pilgu Eesti eesistumisele. Maasikas pakub teile ainulaadset vaadet nendele sündmustele, olles ise olnud nende keskmes ja kujundanud poliitilist suhtlust.

"Gondori kroonika" on kirjutatud diplomaatiliselt, ent samas otsekoheselt, pakkudes teile võimalust näha suurt pilti läbi autori silmade, kes seisab sündmuste tuumikus. See raamat on kahtlemata kohustuslik lugemismaterjal, kui tunnete huvi Euroopa ja rahvusvahelise poliitika vastu ning soovite mõista, kuidas need mõjutavad Eestit ja meie igapäevaelu.

Lugege "Gondori kroonikat" ja saage osa Matti Maasika erakordsest teekonnast diplomaatia labürindis, kus iga päev võib tuua uusi väljakutseid ja võimalusi. See on teie võimalus sukelduda sügavamale Euroopa poliitilisse dünaamikasse, mõistmaks, kuidas otsused ja sündmused kujundavad meie kontinendi tulevikku.