GRACIE ALLENI MÕRVAJUHTUM

GRACIE ALLENI MÕRVAJUHTUM

Autor: S.s. Van Dine

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete valmis sukelduma intellektuaalse detektiivi Philo Vance'i maailma, kus iga lehekülg on täis põnevust ja mõistatusi? S.S. Van Dine, tuntud oma teadmiste poolest Nietzsche filosoofiast ja 20. sajandi kunstist, on loonud tegelase, kes ei jää alla oma kirjanduslikele eelkäijatele nagu Sherlock Holmes või Hercule Poirot.

"Gracie Alleni mõrvajuhtum" viib teid läbi keerukate kuritegude labürindi, kus iga detail võib olla vihje lahenduse poole. Philo Vance, kelle terav mõistus ja laitmatu eruditsioon aitavad tal tõe jälile saada, on Van Dine'i kirjanduslik alter ego – sama haritud ja maailmatark.

Kui olete krimikirjanduse fänn, kes hindab intellektuaalset väljakutset ja elegantselt lahti harutatud mõistatusi, siis on see raamat just teile. Astuge sisse Philo Vance'i maailma ja laske end kaasa haarata S.S. Van Dine'i meisterlikult konstrueeritud mõrvamüsteeriumist, kus iga peatükk on nagu uus nuputamisülesanne, mis ootab lahendamist. Kas olete valmis avastama tõde koos selle karismaatilise amatöördetektiiviga?