Grafomaania II. Haljas

Grafomaania II. Haljas

Kirjastus: EESTI KIRJANIKE LIIDU NOORED

Kategooria: Luule
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid värsket ja mitmekesist Eesti kirjandust? "Grafomaania II. Haljas" on just see, mida vajad. See on Eesti Kirjanike Liidu noorte sektsiooni teine kogumik, mis toob sinuni 30 noore Eesti kirjaniku värskeid tekste, pakkudes sulle rikkalikku valikut luuletusi, miniatuure ja lühijutte.

Avasta 65 unikaalset luuletust ja miniatuuri ning 7 sügavamõttelist lühijuttu ja proosapala, mis kõik peegeldavad noorte autorite mitmekülgset annet ja loovust. Kogumikusse on koondatud ka peatoimetaja Annabel Agasildi sissejuhatus, esinaise kokkuvõte ning pilguheit noortesektsiooni teisele hooajale, mida ilmestavad fotod meeldejäävatest hetkedest.

Kriitikute Jürgen Rooste ja Mari-Liis Roosi terav pilk on aidanud autoritel oma oskusi lihvida, pakkudes väärtuslikku tagasisidet ja soovitusi. Kujundaja Mette Mari Kaljase käe all on "Grafomaania II. Haljas" saanud kauni välimuse, mis järgib esimese osa esteetilist joont – too pälvis tunnustuse kui üks 25 kauneimast Eesti raamatust aastal 2022.

Kui hindad kirjanduses uudsust ja mitmekesisust, siis see kogumik on sinu jaoks. "Grafomaania II. Haljas" on sündinud tänu Hooandja kogukonna ja Tallinna Kultuuriameti toetusele, kinnitades, et noor Eesti kirjandus on elujõuline ja ootab avastamist. Ära jäta kasutamata võimalust tutvuda Eesti kirjandusmaastiku tärkavate talentidega.