Grafomaania

Grafomaania

Kirjastus: EESTI KIRJANIKE LIIDU NOORED

Kategooria: Luule
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite midagi värsket ja inspireerivat Eesti kirjandusmaastikul? "Grafomaania" on just see, mida vajate. See on Eesti Kirjanike Liidu noorte kirjanike esimene almanahh, mis on täis uut ja põnevat loomingut. Kujutage ette raamatut, mis on kokku pandud kolmekümne andeka noore autori poolt, pakkudes teile 66 ainulaadset luuletust ja seitset sügavmõttelist proosatükki.

Emma Lotta Lõhmuse peatoimetamisel ja mitme andeka toimetaja – Elisabeth Heinsalu, Krislyn Cassandra Laamann, Anna-Maria Prokofjeva, Reijo Roos ja Liisbet Urba – kaasabil on "Grafomaania" rohkem kui lihtsalt kogumik; see on teekond läbi noorte kirjanike südame ja hinge. Peatoimetaja eessõna, kirjandusrühmituse sünnilugu ja fotod varasematest sündmustest annavad teile ainulaadse sissevaate selle rühmituse esimesse aastasse.

Krislyn Cassandra Laamanni peenetundelised illustratsioonid ja Mette Mari Kaljase professionaalne kujundus lisavad tekstidele visuaalset sügavust. Jürgen Rooste kriitiline pilk ja Teele Kaldoja keeletoimetamise oskused on aidanud kaasa "Grafomaania" kvaliteedi tõstmisele, muutes selle veelgi nauditavamaks lugemiskogemuseks.

See almanahh ei oleks saanud ilmuda ilma Hooandja platvormi ja selle toetajate abita. Kui olete kirglik Eesti kirjanduse ja noorte autorite toetaja, siis "Grafomaania" on teie võimalus sukelduda uute talentide maailma. Avastage see mitmekesine ja rikkalik kogumik, mis on kindlasti rikastav lisand igale raamaturiiulile.