Greibikollane tulevik

Greibikollane tulevik

Autor: Anne Muhonen

Kirjastus: KIRJASTUS ELUST ENESEST

Kategooria: Noortele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.99€
Osta
Kas oled kunagi seisnud silmitsi hetkega, kus tulevik tundub sama ebakindel kui greibikollane taevas? "Greibikollane tulevik" on Anne Muhoneni sulest pärit teos, mis viib sind noore Eero ristteel, kus ta peab otsustama oma tulevikutee.

Eero, kes on jõudnud 9. klassi lõppu, seisab silmitsi otsustava hetkega. Tema käes on A5 formaadis ümbrik, mis sisaldab vastust, mis võib muuta kõike. Kas ta pääseb õppima sinna, kuhu süda kutsub, või peab ta leppima teistsuguse tulevikuga? Enne kui saatuslik ümbrik avatakse, peab Eero mõistma, mida ta tegelikult elult ootab.

Raamatu lehekülgedel kujutletakse hetke, kus Eero heidab ümbriku tuulde, lastes sel viia endaga kaasa kõik need võimalused ja valikud. Kuid kas tõeline vabadus peitub teadmatuses või julguses seista silmitsi tulevikuga, mida teised on sinu jaoks kujundanud?

Anne Muhoneni kirjutatud noorteromaan on varustatud sügavamõtteliste must-valgete illustratsioonidega, mis lisavad loole visuaalset sügavust. Pehmekaaneline raamat on kirjutatud lihtsas, kuid samas kaasahaaravas keeles, mis teeb selle lugemise nauditavaks nii noortele kui ka täiskasvanutele. Autor käsitleb elu keerukaid teemasid mõistva ja hooliva suhtumisega, pakkudes lugejale nii lohutust kui ka inspiratsiooni.

Kui oled valmis sukelduma loo sügavustesse, mis uurib eneseleidmise ja isikliku valiku teemasid, siis "Greibikollane tulevik" võib olla just see raamat, mida otsid. See on lugu, mis kõnetab sind, aidates mõista, et tuleviku kujundamine on sama palju sinu enda kätes kui neis, kes ümbrikuid sulgevad.