GWYNNETH – ÕNNELIKULT IGAVESTI

GWYNNETH – ÕNNELIKULT IGAVESTI

Autor: Linda Poitevin

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
12.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub pärast seda, kui muinasjutt lõppeb? Linda Poitevini "Gwynneth – Õnnelikult Igavesti" viib teid sügavale ühe naise elu keerdkäikudesse, kes seisab silmitsi reaalsusega, kus õnnelikud lõpud ei pruugi alati ette määratud olla.

Gwynneth Jacobs ei ole teie tavaline muinasjututegelane. Ta on tugev, iseseisev naine, kes on sunnitud üksi oma kolme lapse eest hoolitsema, samal ajal kui täisajaga töö nõuab temalt kõike. Tema unistused on kõrvale jäetud, kui ta end lesestununa leiab, püüdes elu killud kokku korjata.

Kuid kui saatus viib ta kokku Gareth Connoriga, Hollywoodi kõige ihaldusväärsema mehega, hakkavad Gwynnethi kindlad veendumused kõikuma. Gareth ei ole lihtsalt suurepärane näitleja, vaid ka mees, kes teab, mida ta tahab – ja ta tahab Gwynnethi.

Kas Gwynneth suudab oma südame uuesti avada ja usaldada meest, kes võiks olla tema laste uus isafiguur? Või on pettumuse hirm liiga suur, et lasta end taas armastuse lummusesse tõmmata?

Linda Poitevini "Gwynneth – Õnnelikult Igavesti" on südantsoojendav lugu, mis uurib armastuse, perekonna ja usalduse teemasid. See on lugu naisest, kes seisab vastamisi oma hirmudega, et võib-olla, just võib-olla, on õnnelikud lõpud siiski võimalikud.

Kui olete valmis sukelduma Gwynnethi ja Garethi keerulisse, kuid lootustandvasse maailma, siis see raamat on teile. Avastage, kas Gwynneth leiab oma õnneliku lõpu või kas ta peab leppima reaalsusega, et mõnikord on elu lihtsalt elu – ilma muinasjutulise viimistluseta.