H.C ANDERSENI MUINASJUTUD. LUGEMIK, MIDA SAAB VÄRVIDA

H.C ANDERSENI MUINASJUTUD. LUGEMIK, MIDA SAAB VÄRVIDA

Autor: Hans Christian Andersen

Kirjastus: CUM LAUDE

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avasta Hans Christian Anderseni imeliste muinasjuttude maailm uudse nurga alt! "H.C. Anderseni muinasjutud. Lugemik, mida saab värvida" on ainulaadne kogumik, mis pakub sulle seitset armastatud klassikalist lugu, mida saad mitte ainult lugeda, vaid ka ise illustreerida. See raamat on ideaalne viis, kuidas oma loovust väljendada ja samal ajal nautida ajatuid lugusid, mis on põimunud sügavate tarkuseteradega.

Iga muinasjutt on rikastatud selgitavate sõnaseletustega, mis aitavad sul mõista loo keerukamaid sõnu ja väljendeid – need on tähistatud tärniga ja leitavad loo lõpust. Lisaks on iga lugu varustatud moraaliga, mis aitab sul mõista loo sügavamat tähendust ja väärtusi, mida Andersen oma töödes edasi andis.

Et loetu paremini meelde jääks, on igale loole lisatud küsimused, mis kutsuvad sind üles mõtisklema ja analüüsima loetud jutu sisu ja selle õpetlikke aspekte. See interaktiivne element muudab lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks ja harivamaks.

"H.C. Anderseni muinasjutud. Lugemik, mida saab värvida" on suurepärane valik nii noortele kui ka vanematele lugejatele, kes soovivad taasavastada lapsepõlve lemmiklugusid või jagada neid oma lastega, pakkudes samal ajal võimalust arendada keeleoskust ja loomingulist väljendust. Võta pliiatsid või vildikad ja anna oma lemmikmuinasjuttudele isiklik puudutus!