HAKKA VEESÕIDUKI JUHIKS!

HAKKA VEESÕIDUKI JUHIKS!

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta meresõidukite põnevat maailma ja saa ise kapteniks, sukeldudes raamatusse "Hakka veesõiduki juhiks!". See interaktiivne pappraamat pakub sulle võimalust võtta viis erinevat veesõidukit – allveelaev, piraadilaev, purjekas, kalalaev ja kruiisilaev – nende pesadest välja ning lasta fantaasial lennata. Ehitades neist veesõidukitest põneva rongi, saad sa luua oma mereavastuste retke.

Raamat on suurepärane viis tutvustada lastele veesõidukeid, arendada peenmotoorikat ning õpetada järjestamist ja loogilist mõtlemist. Kujutlusvõime ja mängulusti ergutamine on selle raamatu võtmesõnad. Iga veesõiduki juures on huvitavad faktid ja detailid, mis muudavad mängimise veelgi harivamaks.

Kui oled meresõidukite fänn või soovid oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt raamatut, siis "Hakka veesõiduki juhiks!" on just see, mida otsid. See on ideaalne kingitus uudishimulikule lapsele, kes armastab avastamist ja mängimist. Võta raamat kaasa piknikule, randa või lihtsalt nautige seda kodus – see on suurepärane viis ühendada õppimine ja lõbu.