Hakkaja Kaisa

Hakkaja Kaisa

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus julgus ja südikus viivad väikese tüdruku läbi kõige põnevamate seikluste? "Hakkaja Kaisa" on Astrid Lindgreni sulest pärit teos, mis viib teid koos peategelase Kaisaga tema igapäevastele, kuid kaugeltki mitte tavalistele rännakutele.

Astrid Lindgren, kelle nimi on kindlasti tuttav igaühele, kes on kasvanud üles Pippi Pikksuka ja Bullerby laste lugudega, on loonud veel ühe unustamatu tegelase – Kaisa. See raamat ei ole lihtsalt lastejutt, see on lugu, mis õpetab, kuidas säilitada uudishimu ja pealehakkamist, isegi kui väljakutsed tunduvad ületamatud.

Kaisa on tüdruk, kes ei karda raskusi. Tema elurõõm ja leidlikkus on eeskujuks igas vanuses lugejatele. Lindgreni kirjutatud lood ei ole ainult meelelahutus; need on täis elutarkust ja õpetlikke momente, mis aitavad mõista, et iga probleemi saab lahendada, kui sellele lähenetakse piisava julguse ja nutikusega.

Kui te pole veel Kaisa tegemistega tuttav, siis on "Hakkaja Kaisa" suurepärane võimalus avastada Lindgreni kirjanduslikku maailma, kus iga päev on seiklus ja iga väljakutse on võimalus kasvada. See raamat ei ole lihtsalt lugu, see on sõber, kes võib sind inspireerida ja julgustada, kui tunned, et vajad seda kõige enam.

Lugege "Hakkaja Kaisat" ja laske end kaasa haarata Kaisa imelisse maailma, kus kujutlusvõime ja tegutsemistahe loovad piirituid võimalusi. Kas olete valmis avastama, mida tähendab olla tõeline hakkaja?