HAKKAME JOONISTAMA! KODULOOMAD

HAKKAME JOONISTAMA! KODULOOMAD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse loomingulisust ja käelist osavust arendada? "Hakkame joonistama! Koduloomad" on suurepärane alguspunkt igale noorele kunstnikule, kes soovib õppida, kuidas joonistada armsaid koduloomi. See raamat on loodud selleks, et aidata lastel avastada joonistamise maailma läbi lihtsate ja arusaadavate sammude, mis teevad õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Raamat juhendab sind, kuidas samm-sammult joonistada erinevaid koduloomi, alustades lihtsatest vormidest ja liikudes edasi detailsemate joonistuste juurde. Iga looma joonistamise juures on kaasas põnevad faktid ja mängulised ülesanded, mis muudavad õppeprotsessi veelgi nauditavamaks. See on suurepärane võimalus arendada lapse peenmotoorikat, samal ajal õpetades teda märkama ja hindama esteetilist ilu enda ümber.

"Hakkame joonistama! Koduloomad" on osa neljast erineva tasemega vihikute sarjast, mis on mõeldud selleks, et toetada laste arengut joonistamise vallas, alates algteadmistest ja lõpetades keerukamate tehnikatega. See konkreetne vihik on suunatud algajatele, pakkudes just õiget tasakaalu juhendamise ja iseseisva avastamise vahel.

Kui sinu laps armastab loomi ja on huvitatud kunstist, siis on "Hakkame joonistama! Koduloomad" ideaalne kingitus, mis pakub tunde meelelahutust ja harivat tegevust. Võta pliiatsid ja paber ning alustage koos põnevat teekonda joonistamise maailmas!