HAKKAME JOONISTAMA! KUNINGALOSSIS

HAKKAME JOONISTAMA! KUNINGALOSSIS

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid loomingulist ja arendavat tegevust oma lapse jaoks? "Hakkame joonistama! Kuningalossis" võib olla just see, mida vajad. See raamat on osa neljaosalisest vihikute sarjast, mis on loodud selleks, et aidata lastel arendada oma joonistamisoskusi, samal ajal kaasates neid põnevasse õppimisprotsessi.

Joonistamine ei ole ainult lõbus ajaviide – see on ka oluline oskus, mis toetab Sinu lapse peenmotoorika arengut, fantaasia kasvu ja töökust. Lisaks esteetilisele maitsele annab see neile võimaluse paremini mõista maailma enda ümber. "Hakkame joonistama! Kuningalossis" on suurepärane samm Sinu lapse arenguteel, pakkudes talle väljakutseid, mis on jõukohased, kuid samas piisavalt keerukad, et hoida tema huvi üleval.

Raamatus leiduvad samm-sammulised juhised muudavad joonistamise lihtsaks ja nauditavaks. Iga joonistusprojekti juurde kuuluvad kaasahaaravad faktid ja mängulised ülesanded, mis teevad õppimiskogemuse veelgi rikkalikumaks. "Kuningalossis" on suunatud lastele, kes on juba omandanud baasteadmised joonistamisest ja soovivad oma oskusi edasi arendada.

Kasuta võimalust avardada oma lapse silmaringi läbi kunsti ja loovuse. "Hakkame joonistama! Kuningalossis" on rohkem kui lihtsalt joonistamisvihik – see on teejuht, mis aitab Sinu lapsel avastada oma loovat potentsiaali ja õppida uusi oskusi mängulisel moel. Võta see raamat, et toetada oma lapse loomingulist kasvu ja pakkuda talle tunde rõõmu ja saavutust joonistamise kunstis.